Skriv ett kontrakt nu – du får den första månadens användningsavgift för 0 €. Förmånen gäller till och med 15 april 2026 och gäller för nya kunder. Vatten- och parkeringsavgifter som vanligt.
Ljus tvårumslägenhet med egen bastu i ett lugnt läge
Välkommen till denna mysiga och väldesignade tvårumslägenhet, som erbjuder en praktisk planlösning för vardagen. Vardagsrummet öppnar sig direkt mot balkongen, som ligger på den lugna sidan av gården – den perfekta platsen att njuta av morgonkaffet eller koppla av i kvällssolen.
Lägenheten ligger på andra våningen och erbjuder en trevlig och ljus boendemiljö. Bostaden kröns av en egen bastu, vilket ger en touch av lyx till vardagen och möjligheten att koppla av i sin egen lugn. Detta hem kombinerar funktionalitet, komfort och ett lugnt läge i ett kompakt paket.
Liinaharjankatu 7 – bostadsrättsbostäder i natursköna Mannila
Liinaharjankatu 7 är ett fyravåningshus med två trapphus i Mannila, Jyväskylä, i området mellan Palokka och Tuomiojärvi. Några av lägenheterna har en vacker utsikt över Palokkajärvi. Lägenheterna i byggnaden färdigställdes år 2010 och erbjuder ett funktionellt och bekvämt boende i en naturlig miljö.
Läget är praktiskt: det är cirka 2 km till Palokankeskus-butikerna och cirka 3 km till Jyväskylä centrum, så servicen är lättillgänglig i båda riktningarna. Närmaste förskola och Mankola grundskola ligger bara ett stenkast bort, vilket gör vardagen enkel för barnfamiljer.
De boende som kör har goda transportförbindelser, till exempel till motorvägen, och kollektivtrafiken och bussförbindelserna är utmärkta. Denna fastighet kombinerar närhet till naturen, ett funktionellt läge och bekvämt boende – ett perfekt val för dem som uppskattar vardagslivet.