Skriv ett kontrakt nu – du får de första två månadernas användningsavgift för 0 € och en deposition på 250 €. Förmånerna gäller till och med 15.4.2026 och gäller endast nya kunder. Vattenavgifter som vanligt. Kräver 12 månaders boende.
Denna lägenhet är lämplig för en mängd olika användningsområden för både större och mindre familjer. Det rymliga vardagsrummet och det kombinerade köket skapar mer utrymme. Det finns tre rymliga sovrum på övervåningen. Det finns ett kompakt sovrum på nedervåningen, som också fungerar utmärkt som arbetsrum eller gästrum. Det finns också en separat toalett på nedervåningen. Lägenheten har en stor trädgård, varifrån utsikten fortsätter till den fridfulla innergården.
Hansgatan 8 och 10 är en grupp radhus och radhus som färdigställdes 1994 i Asola, Vanda. Hansgatan 8 har 12 lägenheter och Hansgatan 10 har 16 lägenheter. Fastigheterna ligger bakom Pejas sjukhus på norra sidan av enfamiljshusområdet. Rekola station ligger cirka 400 m bort och Koivukylä station ligger cirka 700 m bort. Service finns i närheten, såsom flera butiker, skolor och daghem.
Fastigheten har Telias 50 Mbit/s fastighetsbredband, vilket ingår i användningsavgiften. Dessutom ingår en parkeringsplats i användningsavgiften.