Viihtyisä ja tilava kaksio omalla saunalla – lasitettu parveke ja toimiva pohjaratkaisu.
Tämä toisen kerroksen kaksio tarjoaa mukavaa arkea kompaktissa mutta tilavassa muodossa. Hyvin suunniteltu pohjaratkaisu tekee kodista toimivan, ja tilavat oleskelutilat mukautuvat helposti omiin tarpeisiin.
Omaa rauhaa ja rentoutumishetkiä varten asunnossa on oma sauna. Lasitettu parveke toimii lähes ympäri vuoden lisähuoneena ja kutsuu nauttimaan ulkoilmasta säällä kuin säällä.
Kaiken kaikkiaan viihtyisä kokonaisuus sinulle, joka arvostat käytännöllisyyttä ja helppoa asumista!
Parrukuja 5 on Espoon Laaksolahdessa sijaitseva asumisoikeuskerrostalo. Kohteessa on 39 asuntoa kahdessa talossa.
Laaksolahti on rauhallista ja arvostettua pientaloaluetta. Lähimpään yläkouluun on matkaa vain muutama sata metriä, ja alakouluun alle kilometri. Palveluita löytyy Laaksolahden, Viherlaakson ja Karakallion keskustoista, joihin kaikkiin on alle kilometrin matka. Alueella on myös hyvät liikunta- ja ulkoilumahdollisuudet.